TMMOB TEOMAN ÖZTÜRK ÖĞRENCİ EVİ VE SOSYAL TESİSLERİ ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR!

TMMOB Teoman Öztürk Öğrenci Evi ve Sosyal Tesisleri'nde, konaklayan öğrencilerimize yönelik olarak düzenlenen etkinlikler sürüyor.

TMMOB Teoman Öztürk Öğrenci Evi ve Sosyal Tesisleri'nde konaklayan öğrencilerimzin, sosyal hayatta ve kültürel etkinliklerde konusunda da ihtiyaçlarını karşılamak, öğrenciler arası dayanışma ve ilişkiyi güçlendirmek amacıyla haftalık olarak düzenlenen etkinlikler sürüyor. 

Eğlenirken Tanışıyoruz - 4 Kasım 2018

4 Kasım 2018 tarihinde Gerçekleşen Eğlenirken Tanışıyoruz etkinliği, atölye çalışmalar ve öğrenci evi müzük topluluğu konseri ile gerçekleştirildi.

 

Mühendislik, Mimarlık Bölümlerinde Okuyan Arkadaşlarla Kantin Söyleşisi - 20 Kasım 2018

Mühendislik, mimarlık ve planlama bölümlerinde okuyan öğrecilerimizin meslek örgütü nedir, oda üyeliği ne anlama geliyor, öğrenci üyelik ve oda ne yapar gibi sorunları tartıştığı söyleşiye Oda Öğrenci Üye Komisyonları ve ilgili bölümlerde okuyan öğrenciler katıldı.

 

Kurcala'dan Nevzat Can Ünsal İle Söyleşi - 27 Kasım 2018

Kurca-la kanalı ile sosyal medya platformlarına içerik üreten Nevzat Can Ünsal ile kantinde söyleşi gerçekleştirildi.

 

Yanlış Besleniyoruz, Konuşalım, Düzeltelim - 29 Kasım 2018

Öğrencilerimizin sağlık ve sağlıklı beslenme ile ilgili sorunlarını ve sorularını gündeme getirmek amacıyla bir kantin söyleşisi düzenlendi.

 

Tiyatroya Gidiyoruz - 2 Aralık 2018

23. Ankara Uluslararası Tiyarto Festivali kapsamında sergilenen Tamara'nın Çığlıkları isimli oyuna, öğrencilerimizden isteyenler ücretsiz olarak katıldılar.

 

Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ve Ayrımcılık - 4 Aralık 2018

Toplumsal Cinsiyet ve Ayrımcılık konusunda, kadın hakları ve cinsiyet ayrımcılığı konularında bir söyleşi gerçekleştirildi.

 

Satranç Turnuvası - 17 Aralık 2018

Öğrencilerimiz arasında düzenlenecek olan santraç turnuvası ise 17 Aralık 2018 tarihinde gerçekleştirilecek.